Poznał prawdę o kosmitach i zaginął! W pokoju odnaleziono satanistyczne symbole. Czy został porwany? (Nagranie)

Na temat znikania ludzi, którzy dzięki niezwykłej wiedzy jaką posiadali mogli zmienić świat powstało już wiele teorii. Wiele osób sądzi, że specjalnie są oni zabierani przez rządy lub różne organizacje, które nie chcą pozwolić byśmy  odkryli  szokującą prawdę. W tym przypadku mowa o studencie Bruno Borgesie z Brazylii, który zniknął, a w jego pokoju odnaleziono  mroczne symbole.  

Bruno Borges od kilku miesięcy mówił swoim rodzicom iż pracuje nad pewnym tajemnym projektem, który zmieni świat. Rodzice nie wiedzieli dokładnie o co chodzi, ale sądzili, że ma to związek z kosmitami którymi chłopak interesował się od dawna. Pewnego dnia kiedy wrócili do domu okazało się, że syna nie ma, a co więcej jego pokój całkowicie się zmienił. Na ścianach wisiały dziwne kody i fragmenty książek opisujących sekrety Leonarda da Vinci, a także wiele z ksiąg Biblii.

Co więcej na podłodze został wyrysowany krąg magiczny,w którym ktoś umieścił figurę filozofa Giordano Bruno, którą chłopak kupił kilka tygodni temu. Co ciekawe to właśnie ten filozof jako jeden z pierwszych mówił o kosmitach. Znajduje się tam też inny mniejszy krąg, w którym ktoś umieścił obrazek Maryi, świecę i szklankę wody. Co najbardziej niepokojące na ścianie wisi obraz kosmity, który stoi koło Bruna. Tego  mroczneo odkrycia rodzice dokonali 27 marca i od tego czasu  chłopak dalej nie wrócił.

Sprawa jest oczywiście zgłoszona do władz, ale jak na razie żadnych rezultatów. Informacja wywołała masę kontrowersji i teorii jakoby Bruno został porwany przez tajemniczą grupę satanistów bo być może dowiedział się o nich zbyt wiele, a być może nawet odkrył całą prawdę o kosmitach.

Author: administrator

Share This Post On