Duch nagrany w Polsce na cmentarzu

W związku z Halloween czyli świętem duchów mamy dla Was film w całości poświęcony duchom, ale i cmentarzom. Przedstawimy Wam nagrania paranormalnych istot na cmentarzach. Czy są to duchy, a może istoty z innych wymiarów jak obcy? Jedno z nagrań zostało wysłane na naszego maila z ciekawym opisem. Cmentarz w Gdańsku “Nagrałam właściwie sama nie wiem co”

W tym filmie przedstawiamy Wam kilka nagrań z cmentarzy. Ujęcia są naprawdę zastawiające. Czy wśród nas faktycznie są duchy, zjawy i upiory i czy prawda o nich jest bliżej niż nam się wydaje. Pamiętajcie, że jest to film na Halloween więc staraliśmy się by klimat święta był zachowany. Jeśli jednak ktoś z Was za bardzo obawia się duchów i innych paranormalnych zjawisk lepiej oczywiście odpuścić sobie i nie oglądać.

Jeśli jednak nie obawiasz się świata zjawisk paranormalnych oraz wszelkich tajemnic pamiętaj, że Halloween to szczególny okres i od wieków ludzi wierzyli że w tym czasie na Ziemię zstępują duchy i niestety nie zawsze ich zamiary są dobre, pozytywne i piękne. Czasem ludzie musieli się przed nimi chronić i właśnie w tym celu ubierali niepokojące maski.

Author: administrator

Share This Post On