W Starożytnym Egipcie pojawili się Kosmici! NASA ujawniło dziwne nagranie, które dowodzi że od lat nie jesteśmy tu sami

Na temat Starożytnego Egiptu od dawna jest mnóstwo niezwykłych teorii i tajemnic. Wiele osób dalej zastanawia się jakim sposobem Egipcjanie zbudowali tak wspaniałe i niezwykłe konstrukcje jak piramidy bez używania zawansowanej technologii. Co więcej dalej wielu badaczy w tym Nikola Tesla który nazwany bywa największym wynalazcą świata twierdził, że piramidy są czymś w stylu generatorów energii. Według Tesli nie tylko kształt piramid ma ogromne znaczenie, ale też ich lokalizacja stwarza niezwykłą energię. Co więcej warto wspomnieć, że Tesla sam zbudował wieże u szczytu której znajdowała się mini piramida.

Zbudował ją w Colorado Springs na wschodnim wybrzeżu a jego przeznaczeniem było bezprzewodowe przesyłanie energii. Niestety szybko odcięto Tesli fundusze gdy okazało się, że naukowiec chce by tą energię mógł pobierać każdy bez dawania za to pieniędzy. Po prostu się to nie opłacało… Tym bardziej tak wiele osób fascynuje Starożytny Egipt i ich mitologia która dotyczyła bogów i zdaniem wielu osób nie są to po prostu zwykłe historie, a realne sytuacje w których do Egipcjan przybyły tajemnicze istoty z gwiazd.

To wszystko właśnie łączy się z tajemniczym nagranie jakie udostępniło NASA za pomocą transmisji. Wypatrzono tam naprawdę zadziwiające oblicze, które bardzo łączy się z temat religii, ale i Starożytnego Egiptu. Czy Bóg został nagrany w Kosmosie?

Author: administrator

Share This Post On