Ojciec Święty został podmieniony – Nagranie z Watykanu zadziwia…

Proroctwa to tajemnicze przekazy najczęściej otrzymane z innych światów. Czasem od wyższych istot jak Anioły a czasem z tzw. kronik Akashy czyli tajemniczego wymiaru opisywanego często przez jasnowidzów. Kroniki Akashy mają stanowić coś w stylu mistycznej biblioteki gdzie przechowywana jest cała wiedza świata. Zarówna ta dotycząca przeszłości, teraźniejszości jak i przyszłości całego świata. Sięgnąć do tej biblioteki mogą jasnowidze, wróżbici ale tez czasem zwykłe osoby, które maja w jakiś sposób zmieniony stan świadomości.

Te jednak wizje miały zostać otrzymane przez tajemniczą istotę. Wszystko działo się w 1917 roku kiedy trójce osób miała ukazać się Matka samego Jezusa. Maryja ujawniła wtedy trzy tajemnice, które dotyczą zaświatów, ale i przyszłości. W pierwszej wizji Maryja ujawniła sekret piekła. Piekło według tego przekazu przypomina Morze Płomieni w którym ukryte są demony o kształtach nieznanych zwierząt. Najstraszniejsze, że wśród tych demonów są także dusze ludzi skazanych na potępienie, którzy krzyczą o pomoc, a niestety wiedzą, że nie mają szans na uwolnienie.

Druga tajemnica ujawnia, że konflikt który wtedy aktualnie trwał niedługo już zostaje zakończony. Jednak równocześnie Maryja wyznała, że choć zbliża się koniec konfliktu to jeśli ludzkości dalej będzie obrażać Boga to na próżno cieszyć się końcem tych zdarzeń bo zaraz nadejdzie drugi światowy konflikt, a zapowiedzią niego będzie światło, które rozproszy mrok. Najwięcej jednak emocji wywołała ta trzecia tajemnica. Tajemnica które niepokoi ludzi do dnia dzisiejszego. Te słowa wygłoszone przez papieża Franciszka ostatnio zaniepokoiły wszystkich. Nagle w Watykanie nagrano coś dziwnego… Czy Papież nie jest już ten sam?

Author: administrator

Share This Post On