W sieci pojawiło się nagranie syreny?

Syreny są bez wątpienia, jednymi z najbardziej niesamowitych mitycznych stworzeń. Podania o nich sięgają przede wszystkim mitologii, która opisywała je w naprawdę rozmaity sposób. Początkowo wyobrażono je sobie jako przebiegłe pół kobiety pół ptaki, jednak z czasem tego typu fantazje przybrały kształt śmiercionośnych pół kobiet – pół ryb, które swym urzekającym śpiewem zwabiały do siebie żeglarzy, po czym ich zjadały. Inne wersje mówią, że były one córkami boga piorunów Zeusa i towarzyszyły zmarłym w drodze do Hadesu wspierając i opłakując ich dusze.

Oczywiście opowieści o syrenach nie wywodzą się jedynie z mitologii, ale wiele z nich pochodzi z życia zwykłych ludzi, którzy twierdzą, że stanęli oko w oko z tymi zagadkowymi stworzeniami. Dziś przedstawiamy Wam bardzo interesujący zbiór nagrań, na którym bardzo możliwe uchwycono te niezwykłe istoty. Oczywiście nie można wykluczyć oszustwa, czy manipulacji obrazem, jednak faktycznie wiele z nich potrafi zszokować, ale czy są prawdziwe?

A, Wy co sądzicie o nagraniach? Przedstawiają prawdziwe syreny, czy to raczej zwykłe internetowe fejki, jakich wiele? Wierzycie w ogóle w istnienie morskich uwodzicielek?

administrator

2 thoughts on “W sieci pojawiło się nagranie syreny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W Etiopii znajduje się Arka Przymierza!

wt Mar 15 , 2016
Arka Przymierza to bez wątpienia, jeden z najbardziej niezwykłych i rozbudzających wyobraźnie legendarnych artefaktów. W Biblii opisuje się ją jako skrzynię z drewna akacjowego o wymiarach ok. 140x80x80, obitą obustronnie złotą blachą. Wewnątrz arki miały się podobno znajdować niesamowite przedmioty, takie jak pochodząca z raju Laska Aarona, złoty dzban z […]