Szokujące Cuda JANA PAWŁA II

Jan Paweł II to bez wątpienia nie tylko dla naszego kraju Papież wyjątkowy, który odznaczał się ciepłem i poczuciem humoru, ale także postać, która zapisała się w historii dużą ilością niesamowitych cudów. Dziś przedstawimy Wam kilka z nich:

Swojego czasu niezwykle głośno było o przypadku 9-letniego chłopca imieniem Dawid z Gdańska. Dziecko cierpiało na raka nerek i pomimo wszelkich kuracji i lekarstw lekarze nie dawali mu najmniejszych szans na wyzdrowienie. Rodzice nie mieli już siły i postanowili poszukać ostatniej nadziei u zmarłego już Papieża Jana Pawła II. Wzięli więc synka do Watykanu i przy grobie kapłana modlili się o zdrowie dziecka, błagając Ojca Świętego, by pomógł Dawidowi. I co się stało? Już po opuszczeniu grobu Jana Pawła II dziecko poczuło się o wiele lepiej, a z czasem odzyskało zdrowie całkowicie. Lekarze, dalej nie widzą co było przyczyną cudownego uzdrowienia….

Emil urodził się z poważnym zaburzeniem, które nie pozwalało mu chodzić o własnych siłach. Lekarze zupełnie rozkładali ręce nad przypadkiem chłopca i w żaden sposób nie byli wstanie mu pomóc. W 1980 roku Emil pojechał z mamą do Rzymu, gdzie zauważył go w tłumie sam Papież. Po opowiedzeniu całej historii przez matkę Ojciec Święty zalecił im wizytę w Sanktuarium w Lourdes, która miała pomóc w chorobie Emila. Szybko okazało się, że Jan Paweł II miał całkowitą rację, a chłopiec po modlitwie w miejscu kultu maryjnego zaczął chodzić, a aktualnie jest już po skończonych studiach….

Pani Lieo od zawsze marzyła o potomstwie, jednak pomimo starań przez wiele lat nie było żadnego skutku. Kobieta brała tabletki, piła zioła i chodziła na wszelkie terapie i zabiegi do ludzi, którzy twierdzili, że swoimi darami pomogą jej zajść w ciąże. Niestety nic nie przynosiło skutków, więc Lieo podczas audiencji opowiedziała Papieżowi o całym problemie, na co On zapewnił  o swojej modlitwie w jej wstawiennictwie. Po bardzo krótkim czasie kobieta urodziła syna, którego nazwała Jan Paweł.

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

Submit a Comment