Recenzja Edain McCoy: Projekcja astralna dla początkujących (2013)

Projekcja astralna to z całą pewnością, jeden z najbardziej kontrowersyjnych,a  zarazem pociągających dziedzin parapsychologii! – Kto z nas w końcu nie chciałby podróżować po całym świecie i być niewidzialnym dla wrogów! Takie właśnie efekty oferuje książka Edaina McCoya pt. Projekcja Astralna: Dla początkujących!

Muszę przyznać, że początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony do tej pozycji. Szczególnie przez bardzo komercyjny wzór okładki, a także masę wyliczeń niezwykłych darów, jakie ma nam rzekomo przynieść projekcja astralna  m.in. spotykanie zmarłych, poznawania poprzednich wcieleń, a także leczenie siebie i innych… Ostatecznie, jednak całkiem pozytywnie się zaskoczyłem: Autorka podchodzi do tematu niezwykle poważnie nie tylko pokazując miliardy różnych ćwiczeń, zmierzających do opuszczenie ciała przez ćwiczącego, ale przede wszystkim obalając teorie, które wywołują w ludziach strach przed OOBE i uspokajając czytelnika, że wszelkie te opowieści o utkwieniu na tamtym świecie przez duszę to tylko mity i jeśli już nawet się zdarzają to są one naprawdę ogromnie rzadkie i z każdej opresji można znaleźć wyjście. Edain odpowiada, także na pytania, dotyczące lęku przed strasznymi siłami, demonami, czy larwami, które możemy spotkać po tamtej stronie jak i o zgubieniu się w astralnym wymiarze i możliwość  powrotu z niego! Poza tym znajdziemy tu, także oprócz rzecz jasna ćwiczeń, mających wywołać OOBE, także wspomagające pracę wprawki, które choć same nie wywołają opuszczenia planu to z pewnością wspomogą i przyspieszą mozolne ćwiczenia. Stąd też tematy,dotyczące wykorzystania olejków, świec,kadzideł, ziół czy czakr, które choć wydawać by się mogło niewiele mają wspólnego z projekcją astralną to, jednak są w używaniu jej niezwykle pomocne.

Podsumowując: Projekcja Astralna – Dla początkujących to naprawdę niezwykle udana pozycja, dotycząca astralnych podróży! Jej główny atut to wyjaśnienia, na które zwraca uwagę autorka i zapoznanie odbiorcy bardzo powoli z tematem, by mógł w końcu bezpiecznie i bez żadnego strachu wkroczyć w niezwykłą podróż do niewidzialnego świata, który choć cały czas jest obok nas to, jednak wydaje się zupełnie abstrakcyjny.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment