Recenzja Edain McCoy: Projekcja astralna dla początkujących (2013)

Projekcja astralna to z całą pewnością, jeden z najbardziej kontrowersyjnych,a  zarazem pociągających dziedzin parapsychologii! – Kto z nas w końcu nie chciałby podróżować po całym świecie i być niewidzialnym dla wrogów! Takie właśnie efekty oferuje książka Edaina McCoya pt. Projekcja Astralna: Dla początkujących!

Muszę przyznać, że początkowo byłem dość sceptycznie nastawiony do tej pozycji. Szczególnie przez bardzo komercyjny wzór okładki, a także masę wyliczeń niezwykłych darów, jakie ma nam rzekomo przynieść projekcja astralna  m.in. spotykanie zmarłych, poznawania poprzednich wcieleń, a także leczenie siebie i innych… Ostatecznie, jednak całkiem pozytywnie się zaskoczyłem: Autorka podchodzi do tematu niezwykle poważnie nie tylko pokazując miliardy różnych ćwiczeń, zmierzających do opuszczenie ciała przez ćwiczącego, ale przede wszystkim obalając teorie, które wywołują w ludziach strach przed OOBE i uspokajając czytelnika, że wszelkie te opowieści o utkwieniu na tamtym świecie przez duszę to tylko mity i jeśli już nawet się zdarzają to są one naprawdę ogromnie rzadkie i z każdej opresji można znaleźć wyjście. Edain odpowiada, także na pytania, dotyczące lęku przed strasznymi siłami, demonami, czy larwami, które możemy spotkać po tamtej stronie jak i o zgubieniu się w astralnym wymiarze i możliwość  powrotu z niego! Poza tym znajdziemy tu, także oprócz rzecz jasna ćwiczeń, mających wywołać OOBE, także wspomagające pracę wprawki, które choć same nie wywołają opuszczenia planu to z pewnością wspomogą i przyspieszą mozolne ćwiczenia. Stąd też tematy,dotyczące wykorzystania olejków, świec,kadzideł, ziół czy czakr, które choć wydawać by się mogło niewiele mają wspólnego z projekcją astralną to, jednak są w używaniu jej niezwykle pomocne.

Podsumowując: Projekcja Astralna – Dla początkujących to naprawdę niezwykle udana pozycja, dotycząca astralnych podróży! Jej główny atut to wyjaśnienia, na które zwraca uwagę autorka i zapoznanie odbiorcy bardzo powoli z tematem, by mógł w końcu bezpiecznie i bez żadnego strachu wkroczyć w niezwykłą podróż do niewidzialnego świata, który choć cały czas jest obok nas to, jednak wydaje się zupełnie abstrakcyjny.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Kamera uchwyciła teleportację mężczyzny!? Zobaczcie zaskakujące nagranie!

nie Cze 12 , 2016
Paranormalne zdolności to bez wątpienia marzenie każdego człowieka: Kto z nas nie chciałby być wstanie oddziaływać na umysły innych ludzi i móc zmusić ich do wszystkiego, czy wpływać na zjawiska atmosferyczne i gdy tylko zechce przywoływać Słońce lub wzniecać potężne burze lub manipulować ciałami niebieskimi. Nasz dzisiejszy bohater nagrania może nie […]