Recenzja książki: Jeane Manning oraz Joel Garbon „Nowa energia, czas przełomu”

Teorie spiskowe dotyczące istnienia alternatywnych źródeł energii to z pewnością  jedne z najbardziej niewygodnych, a zarazem wyśmiewanych tez w środowisku naukowym! Jaka jest tego przyczyna? Okazuje się, że jak to zwykle bywa w życiu – chodzi, oczywiście o pieniądze… W swojej książce pt. Nowa Energia. Czas przełomu niejaka socjolog Jeane Manning i naukowiec Joel Garbon zdradzają nam prawdę na temat nauki i ludzi, którzy starają się nam opóźniać jej rozwój jak to jest tylko możliwe.

Książka Nowa Energia. Czas przełomu może się dla niektórych z nas okazać dość sporą traumą, bowiem zaburza ona to co pielęgnowane jest w nas od małego, czyli zaufanie do wszelkiego rodzaju wysoko wykształconych osób jak lekarze, czy naukowcy, którzy rzekomo zawsze mają nieść pomoc i wiedzieć wszystko lepiej od nas samych. Tymczasem prawda jest zupełnie inna, a Jeane Manning i Joel Garbon piszą wprost i bez owijania w bawełnę, że światu  na którym żyjemy zawsze zależy wyłącznie na pieniądzach, nieważne czy chodzi tu o energię elektryczną, czy szalenie drogie lekarstwo na raka. Co więcej, dzięki biografii masy różnego rodzaju naukowców jak Tesla, czy Moray dowiadujemy się, że wielu z nich było już, wręcz w posiadaniu gotowego scenariusza (a nawet gotowej maszyny) pozwalającej wytwarzać nieograniczony prąd elektryczny – z tym, że niestety miało to się odbywać charytatywnie, bowiem jego źródło pochodziło z naturalnych złóż jak woda, a nawet kosmos, co oczywiście nie podobało się wszelkiego rodzaju naukowcom jak Edison, którzy straciliby na tym ogromną fortunę.

Podsumowując: Nowa Energia. Czas przełomu to historia, która z pewnością demaskuje wszelkie kłamstwa na temat systemu opartego wyłącznie na konsumpcji, w którym żadne prawa się nie liczą, a za kilkaset złotych jest się wstanie zabić lub zniszczyć życie niewinnych ludzi. Czy jednak ten system będzie dalej egzystował? To tylko zależy od nas!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja książki: Jonette Crowley " Soul Body Fusion"

pon Paź 3 , 2016
Książki o tematyce nowej ery i przebudzenia nie należą z pewnością do moich ulubieńców. Wszystko w związku z tym, że czytając je mam często wrażenie jakbym miał do czynienia ze zwykłym komiksem pełnym magicznych stworów, kul ognia i innych wymiarów. Nic więc dziwnego, że i do książki pt. Soul Body […]