Tak naprawdę wyglądają DEMONY! Mocny materiał (NAGRANIE)

Demony kojarzymy jako istoty obrzydliwe,które próbują zniszczyć człowieka i dlatego nie chcielibyśmy mieć z nimi nic wspólnego.

Warto jednak wspomnieć, że w magii istnieją osoby, które świadomie przywołują demony by je uwięzić, a potem wykorzystywać ich moc by spełnić swoje marzenia.

Oczywiście jest to bardzo trudna sztuka i niebezpieczna, bo wiadomo że jeśli wezwiemy demona i spróbujemy go nieumiejętnie uwięzić ten raczej nie będzie zadowolony.

 

Dziś przedstawiamy Wam film gdzie zobaczycie jak objawiają się demony ludziom. Opowiemy też o zdolnościach, które te demony posiadają i tym po co magowie je wzywają. Jest to materiał raczej dla bardziej odważny, dlatego osobom nieśmiałym nie polecamy jego oglądania.Film nie ma na celu zachęcania kogokolwiek do wzywania demonów, bo jest to bardzo niebezpieczne i służy wyłącznie celom informacyjnym. W filmie poznacie też imiona demonów i opowiemy trochę o sztuce goecji.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Tajemniczy rytuał odprawiony w Polsce! Nagranie przeraża

nie Paź 28 , 2018
Rytuały są pewnymi czynnościami, które często wykonujemy z dużym zaangażowaniem i regularnie. Są rytuały bardziej zwyczajne jak mycie zębów, czy malowanie się, ale są też rytuały religijne i magiczne, które mają za zadanie przebłaganie Boga lub wpłynięcie na rzeczywistość.   https://www.youtube.com/watch?v=lyubYecW97g   Do takich rytuałów można zaliczyć choćby mszę w […]