Zombie nagrany w USA? Nagranie przeraża

Temat Zombie już od dłuższego czasu jest niezwykle popularny. Szczególnie znany jest motyw tajemniczego wirusa, który zamienia ludzi w maszyny do zabijania i sprawia, że każdy ugryziony przez zainfekowaną osobę również stanie się zombie.

Wydaje się to po prostu fikcją, natomiast zupełnie tak nie jest. Ostatnio pewien mężczyzna z Cleveland w swoim ogrodzie nagrał bardzo dziwne zwierzę – Był to jeleń z dużymi czerwonymi guzami na ciele. Trzeba przyznać, że zwierzę wygląda przerażająco i nic dziwnego że zostało nazwane jeleniem zombie, a co najciekawsze wiadomo co jest tego powodem.

Otóż chodzi tu o chorobę przewleklą wyniszczająca która atakuje m.in. jelenie czy losie i sprawia, że szybką tracą one na wadzę i stają się agresywne. Jak dotąd nie odnotowano przypadku tej choroby u ludzi, ale nie brakuje ekspertów, którzy są zdania, że człowiek także może zostać zarażony i  w wyniku choroby stanie się czymś bardzo podobnym do filmowych zombie- agresywnym potworem który niszczy wszystko co napotka. Dlatego też apeluje się do myśliwych, by nie zabijali jeleni, które zachowują się w sposób niespotykany.

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Jezus ukazał się nad Morzem? ZNAK? (NAGRANIE)

wt Mar 5 , 2019
Wielu osób już od wieków oczekuje jakiegoś znaku z góry, który da im nadzieję i pewność, że tamten świat naprawdę istnieje i wspomoże ich w trudnych chwilach. Na przestrzeni lat było kilka takich tajemniczych zjawisk np. Fatima gdzie Maryja miała przekazać trójce dzieci 3 tajemnice. Od czasu do czasu niektóre […]