Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?

Reptilianie to kosmiczne istoty, które według wielu sumeryjskich przekazów przybyły na Ziemię około 450 tysięcy lat temu w poszukiwaniu złota, potrzebnego im do ochrony ich ginącej, wyniszczonej atmosfery,nad którą chcieli rozmieścić warstwę złota (statki kosmiczne również posiadają cienką osłonkę ze złota, by chronić kosmonautów przed promieniowaniem). Niestety praca przy jego wydobywaniu była zbyt ciężka, więc wpadli na genialny pomysł stworzenia czegoś co będzie pracować za nich. I tak właśnie powstaliśmy My!

Według sumeryjskich tablic ich pierwsze podejścia nie dały znaczących rezultatów, a polegały one na zapłodnieniu komórek jajowych małpy człekokształtnej przez boga Enki i umieszczeniu ich w ciele samicy bogini. Niestety dzieci powstałe w wyniku tych eksperymentów były praktycznie bezpłodne, a także miały wady nerek i wątroby, więc nie nadawały się do dalszej pracy i w późniejszym okresie do rozmnażania.

Dopiero, dzięki manipulacji DNA udało się stworzyć pełnoprawnego homo sapiens, czyli człowieka, który miał dla reptilian wydobywać złoto, budować miasta, reprodukować się, czyli stać się zwykłym niewolnikiem. Co ciekawe według mitologii sumeryjskiej większość ich bogów również nieszczególnie interesowała się losem ludzi i traktowała ich jako środek do osiągania własnych celów!  Czy reptilanie byli bogami Sumerów?

Przybliżając samą postać reptilian są to gadopodobne stworzenia, wyglądem przypominające jaszczury i czasem posiadające, także skrzydła. Przybyli oni na Ziemię z Nibiru, czyli dziewiątej planety Układu Słonecznego na którą według wielu informacji szerzonych w mediach mogli ostatnio natrafić naukowcy (Czasem osoby, które zaprzeczają teorii Nibiru mówią o pochodzeniu tych stworów z Oriona). Podstawową zdolnością tych istot jest umiejętność zmiany kształtu, czyli dar, który pozwala im przybrać każdą możliwą postać, której zapragną.

To właśnie tak według wielu pogłosek potajemnie kierują światem – przybierając kształt najbardziej wpływowych ludzi świata lub też wokalistów, czy aktorów, którzy jak wiemy ze względu na swoją popularność  i fanów potrafią manipulować ludzkimi umysłami – szczególnie tymi młodymi, które kochają wszelkich idoli.

W internecie można odnaleźć mnóstwo urywków dziwnych przebłysków (szczególnie w ludzkich oczach) które na chwilę zmieniają kształt swoich źrenic przybierając charakterystyczny gadzi wygląd. Reptilianie  posiadają, także umiejętność odbierana energii ludziom poprzez negatywne emocje, takie jak strach, czy rozpacz. To właśnie, dlatego często mówi się, że dbają oni o to, by na świecie działa się masa katastrofalnych sytuacji jak np. zamachy, czy wojny by ludzie bardziej się bali i przez to mieli więcej energii, którą można im ukraść.

Jeśli chodzi o relacje świadków ze spotkań z reptilianami to można ich znaleźć naprawdę dużo. Często odbywają się wśród miejsc, oblężonych wszelkiego rodzaju bitwami, czy wojnami, bo to tam panuje największe natężenie negatywnych emocji, którymi oni się karmią. Jedno z nich pochodzi  z  wojny japońskiej, kiedy torturowani ludzie widzieli w źrenicach swych napastników tzw. lwie oczy, które opisywali jako całkowicie nieludzkie.

Pojawiła się też przerażająca relacja o mężczyźnie, który podczas ataku terrorystycznego spotkał się w oko w oko z oficerem, którego wzrok wywołał w nim prawdziwy paraliż – porównywany do spotkania królika z wężem. Często spotyka się też wzmianki na temat Tybetu i spotkań z tzw. Nagi, czyli ludźmi wężami, którzy dla tamtejszych mieszkańców nie wydają się niczym szczególnym.

Cała postać jaszczurów może nam się wydawać śmieszna, jednak podczas wykopalisk w Al Ubaid archeolodzy natrafili na coś co wiele osób przekonało do istnienia tych stworów. Odnaleziono tam, bowiem liczne figurki, przedstawiające dziwne, humanoidalne istoty, które swym wyglądem przypominały jaszczury. Myślicie, że są to reptilianie?

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6c3qXoX8WRU

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. prosto ich wykryć , termo kamerą jako gady są zmiennocieplne więc albo ich w ogóle nie zobaczymy albo …..

Submit a Comment