W sieci pojawiło się nagranie WAMPIRA?

Wampiry są postaciami, które choć potrafią przerazić nas we wszelkiego rodzaju horrorach to, jednak w rzeczywistości są ostatnimi z paranormalnych istot, w które moglibyśmy uwierzyć. Zazwyczaj widzimy w nich wytwór niedouczonej wyobraźni ludzi, którzy z zimną krwią potrafili zbezcześcić zwłoki zmarłej osoby, w ich mniemaniu wstawającej z grobu i pijącej ludzką krew.

W sieci kilka dni temu pojawiło się interesujące nagranie, wykonane przez kamerę przemysłową w jednym ze sklepów obuwniczych w Savannah. Przedstawia mężczyznę, który wychodzi z pomieszczenia, a naprzeciwko niego znajduje się duże lustro, w którym co bardzo dziwne nie widać jego odbicia – zupełnie jakby był niewidzialny. Najciekawsze, jednak jest to, że w zwierciadle odbijają się inne osoby, znajdujące się w pobliżu, a nawet chwile po wyjściu tajemniczego mężczyzny sklep opuszcza inny człowiek, który również odbija się w lustrze.

Oczywiście nie można wykluczyć tu, jakiegoś sprytnie wymyślonego spisku lub też faktu, że niekonieczne musi być to wampir, a np. duch, który na chwilę stał się widzialny. A, Wy jak myślicie? Może być to wampir lub duch, czy też zwykły żart?


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment