W sieci pojawiło się nagranie syreny?

Syreny są bez wątpienia, jednymi z najbardziej niesamowitych mitycznych stworzeń. Podania o nich sięgają przede wszystkim mitologii, która opisywała je w naprawdę rozmaity sposób. Początkowo wyobrażono je sobie jako przebiegłe pół kobiety pół ptaki, jednak z czasem tego typu fantazje przybrały kształt śmiercionośnych pół kobiet – pół ryb, które swym urzekającym śpiewem zwabiały do siebie żeglarzy, po czym ich zjadały. Inne wersje mówią, że były one córkami boga piorunów Zeusa i towarzyszyły zmarłym w drodze do Hadesu wspierając i opłakując ich dusze.

Oczywiście opowieści o syrenach nie wywodzą się jedynie z mitologii, ale wiele z nich pochodzi z życia zwykłych ludzi, którzy twierdzą, że stanęli oko w oko z tymi zagadkowymi stworzeniami. Dziś przedstawiamy Wam bardzo interesujący zbiór nagrań, na którym bardzo możliwe uchwycono te niezwykłe istoty. Oczywiście nie można wykluczyć oszustwa, czy manipulacji obrazem, jednak faktycznie wiele z nich potrafi zszokować, ale czy są prawdziwe?

A, Wy co sądzicie o nagraniach? Przedstawiają prawdziwe syreny, czy to raczej zwykłe internetowe fejki, jakich wiele? Wierzycie w ogóle w istnienie morskich uwodzicielek?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

Submit a Comment