Urządzenie Elektryczne sprzed tysięcy lat – To co potrafi szokuje! (NAGRANIE

Ten przedmiot to bez wątpienia, jeden z najbardziej niezwykłych i rozbudzających wyobraźnie legendarnych artefaktów. W Biblii opisuje się ją jako skrzynię z drewna akacjowego o wymiarach ok. 140x80x80, obitą obustronnie złotą blachą. Wewnątrz arki miały się podobno znajdować niesamowite przedmioty, takie jak pochodząca z raju Laska Aarona, złoty dzban z manną, a także tablice dekalogu, z przekazanymi wartościami, jakimi mieli kierować się ludzie.

Przedmiot posiadała niesamowite właściwości, zapewniające dobrobyt i zwycięstwo w każdej bitwie, jednak gdy była niewłaściwie wykorzystywana potrafiła również zniszczyć. Według legend Bóg wysyłał piorun na każdego, kto śmiał dotknąć przedmiotu jeśli oczywiście człowiek nie jest tego godny.

Czy jednak na pewno chodzi tu o paranormalne zjawiska. Czy Biblia na pewno opisuje Boga, a może naszym bogiem są obcy? Czy przedmiot jest jakimś tajemniczym urządzeniem do kontaktu z istotami pozaziemskimi? Gdzie znajduje się ten przedmiot ? Wszystko w nagraniu poniżej 

 

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

    • To oczywiście bzdura. Tania sensacja bazująca na lidzkich ciągotach do tego typu rzeczy. Arka nie znalszła by sie w tego typu miejscu bo już sama nazwa i patronat świątyni obraża Boga.

Submit a Comment