Niezwykły CUD na Mszy…? Hostia Unosi Się W Powietrze (NAGRANIE)

Poszukując w odmętach Internetu czegoś ciekawego, raz na jakiś czas możemy odnaleźć coś naprawdę wartego uwagi. Dziś przedstawiamy Wam niesamowite nagranie – mianowicie w jednej z telewizji transmitującej katolickie msze mogliśmy zaobserwować przez chwilę zupełnie  niecodzienne zjawisko. Podczas konsekracji Eucharystycznej w powietrze w tajemniczy sposób uniosła się Hostia!

Całe zdarzenie może nie jest widoczne za pierwszym razem i prawdopodobnie było niezauważone zarówno przez uczestników nabożeństwa jak i nawet przez samych księży. Niewątpliwie, jednak podczas przeistoczenia (chleba w Ciało Chrystusa) Hostia unosi się na kilka centymetrów do góry, co wzbudziło niemałe kontrowersje i zainteresowanie internautów. Użytkownicy Youtuba spierają się, czy wydarzenie jest prawdziwe czy może to sprytnie stworzona manipulacja. Zarówno co do jednej jak i drugiej teorii nie ma żadnych pewnych dowodów, czy przesłanek, więc jak na razie pozostaje to zupełnie niewyjaśnione.

Sytuacja miała miejsca w Lourdes. My ocenę zostawiamy Wam. Widzicie tu coś niezwykłego, jakieś nadprzyrodzone wydarzenie, a może to tylko złudzenie? Wierzycie w cuda, które mogą się zdarzyć podczas Mszy Świętych, czy uważacie to bardziej za złudzenie grupowe lub po prostu zwykłe oszustwo! A może sami byliście świadkiem podobnego zjawiska?

Author: administrator

Share This Post On

13 komentarzy

  1. trudno powiedzieć…na filmie Hostia unosi się nieznacznie w górę,nie wiem jak ten efekt jest uzyskany,być może to sztuczka człowieka,być może palec to Boży.Podoba mi się bardzo także dostojny i powolny sposób w jaki ten ksiądz odprawia Mszę.

  2. skąd mam wiedzieć czy to nie mistyfikacja, nie widzę całości, co kryje się za tą srebrną miską? coś?czy nic? w sumie widzimy to co chcemy zobaczyć, zapewne zdania będą podzielone

    • zgadza sie codzien jest pelen cudow miliony wszpitalach na ulicach ,niewidzialne a to wkosiele to diabelsaka sztuczka anie Cud .

  3. ludzie piszcie że słaba jakość a pamiętacie jaka jakość była w TV 20 lat temu? Poza tym video jest przybliżone. Włączcie sobie np. M jak miłość z lat 2000-2001 i zobaczcie jak wyglądał obraz…

  4. dziwne że ksiądz jeden i drugi wogóle nie reagują i zachowują dalej tak samo więc dla mnie to ściema

Submit a Comment