UFO uchwycone nad meczetem! Internauci okrzyknęli je zapowiedzią ISLAMIZACJI EUROPY!

Wszelkiego rodzaju kontrowersje, dotyczące Islamu, chyba nigdy się nie skończą! Ostatnio w sieci natrafiliśmy na niezwykle zaciętą dyskusję między  zwolennikiem Islamu, który uważa, że wartości głoszone przez jego wyznawców są w pełni pozytywne i nie służą złu, a przeciwnikiem islamizacji Europy. Jednak nie tylko treść tej rozmowy była wciągająca, ale również nagranie udostępnione pod wypowiedzią, jednego z nich…

Filmik przedstawia niezidentyfikowany obiekt latający, przelatujący obok jednego z największych Meczetów na świecie – nazywanego Meczetem Proroka! Nagranie zostało wykonane na początku stycznia 2014 roku w mieście Medina i wywołało ogromny szum nie tylko w Internecie, ale też telewizji. Masa ludzi twierdzi, że był to jakiś znak od obcych, mający skłonić Islamistów do zmiany swoich planów dotyczących podbijanie świata i zabijania niewinnych. Oczywiście jak zwykle nie brakuje, także sceptyków, którzy uważają, że na nagraniu widać zwykły meteor, który nie ma nic wspólnego ze zjawiskami niewyjaśnionymi.

A, Wy jak sądzicie? Co właściwie widać na filmiku? Czy naprawdę kosmici próbowali przestrzec Islamistów przez niegodziwym zachowaniem, czy może jest to coś zupełnie innego, co da się wyjaśnić logicznie?

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Nie wiem z jakiej przyczyny wszyscy wierzący uważacie ,że Bóg wisi gdzieś tam w niebie nad Ziemią i nic innego nie robi tylko ją dozoruje. Moim zdaniem Bóg nie stworzył całego Wszechświata naraz. Natomiast tworzył po kolei światy. Tak stworzył nasz Świat i Ziemię ze wszystkim co na niej jest. Skoro stworzenie takiej małej Ziemi zajęło Bogu siedem dni to znaczy , że kiedy ją stworzył i zorientował się ,że planeta działa Poszedł tworzyć inne światy i tworzy je zapewne do dzisiaj. Pewnie co jakiś czas tworzy planetę z żywymi istotami tak jak stworzył Ziemię. Moim zdaniem Bóg eksperymentując zasiał różne formy życia na tyle oddalone od siebie ,żeby dopiero wysoce rozwinięta cywilizacja była w stanie pokonać ogromne odległości i ta najbardziej rozwinięta po prostu skolonizuje pozostałe planety. W przypadku Ziemi Bóg pewnie przypuszcza ,że jesteśmy na etapie rozwoju roku 20000 i pewnie nie przypuszcza ,że znalazło się kilku cwaniaków którzy dla własnej wygody powołali do życia jakieś religie i zatrzymali rozwój cywilizacji na całe tysiąclecia. Bóg pewnie nie przypuszcza ,że na Ziemi zamiast się rozwijać żrą się i zabijają twierdząc ,że robią to w Jego obronie. Bóg skonałby ze śmiechu gdyby dotarło do Niego ,że próbują Go bronić jakieś śmieci uwięzione na planecie którą stworzył po kopnięciu w Marsa.

Submit a Comment