Szatan z filmu Syn Boży niewiarygodnie podobny do OBAMY! Przypadek, czy coś więcej?

Film o tytule Syn Boży jest, chyba jednym z najbardziej tajemniczych, a zarazem kontrowersyjnych produkcji jakie powstały na świecie. Co ciekawe nie jest to żaden kasowy obraz do kin, ale zwykły film telewizyjny, który stworzono specjalne na potrzeby kanału History Channel. W czym tkwi jego niezwykłość?

Chodzi o aktora, Mohammeda Mehdi Ouazanni, grającego w produkcji, który jest wręcz niewiarygodnie podobny do, jeszcze aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy. I może sprawa nie byłaby tak przerażająca, gdyby nie okazało się, że aktor ten zagra szatana! O samej postaci Obamy już od dawna krąży wiele teorii – Od pogłosek jakoby prezydent był muzułmaninem, a jego żona mężczyzną, aż do zarzutów, jakoby był  samym antychrystem, czyli postacią, która ma zwieść całą ludzkość i sprowadzić na nią cierpienie i zło.

Jaka jest prawda? I czy podobieństwo aktora do Baracka jest zupełnie przypadkowe? Może, ale warto zauważyć, że na dosłownie chwilę przed premierą filmu producenci zdecydowali o usunięciu odtwórcy postaci diabła ze scenariusza! Jaki był tego powód? Czyżby się czegoś wystraszyli?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment