Odnaleziono czaszki przerażających hybryd ludzi ze zwierzętami!

Pogłoski o rzekomym łączeniu genów ludzkich ze zwierzęcymi (a czasami nawet z przedstawicielami obcych cywilizacji) krążą w sieci już od dawna. Wiele osób jest, wręcz przekonanych, że wszelkiego rodzaju naukowcy, czy służby specjalne po cichu się tym zajmują i poddają badaniom niewinnych ludzi , a także wykonują przerażające eksperymenty, których żaden człowiek nie jest wstanie przeżyć. To właśnie ten fakt ma, rzekomo tłumaczyć zniknięcia osób, które w jednej chwili wychodzą z domu, a w drugiej znikają i nigdy już nie powracają do swoich rodzin, czy przyjaciół.

Czy jest to prawda? Kto wie, jednak takie plotki można już usłyszeć od dawna, a nawet zobaczyć w Internecie kilka dowodów, które mają to potwierdzać. Jednym z nich są właśnie przedstawione w nagraniu niżej zdjęcia, które ukazują zdeformowane czaszki, wyglądające zupełnie, jakby były wyjęte z jakiegoś horroru: Jest tu m.in. czaszka istoty, która wygląda jak skrzyżowanie kobry z człowiekiem  lub też nienaturalnie wydłużona czaszka czegoś, co niektórzy internauci określili jako dowód na mieszanie ludzi i kosmitów.

A, Wy co o tym sądzicie? Wierzycie, że są to czaszki, należące do przedstawicieli obcych cywilizacji lub też hybryd ludzi ze zwierzętami? Sytuacja z rozpoznaniem jest o tyle ciężka, że każdy z nas wie o przerażających skutkach chorób genetycznych, które mogą wywołać podobne efekty. Co sądzicie: Choroba, czy działanie człowieka?


Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. Pierwsza to była czaszka faraona, bądź kogoś z rodziny królewskiej w Egipcie, a reszta to zergi :p

  2. A może to czaszka syreny? Podobnie ukształtowaną głowę można było zobaczyć na zdjęciach nieoczekiwanych spotkań rybaków z nieznanym mieszkańcem wodnych głębin. Naukowcy podobno prowadzili badania ciał niektórych z tych stworzeń, ale wszystko im odbierano i tuszowano sprawę.

Submit a Comment