Pełnia Księżyca! Jak wykorzystać jej magię by zmienić nasze życie?

W związku z niezwykłym czasem, jeśli chodzi o nadchodzące wydarzenie, czyli wyjątkowo bliską odległość Księżyca do Ziemi warto to wykorzystać by zatrzymać niezwykłą moc Srebrnego Globu i użyć jej w przyszłości. Energia Pełni Księżyca (szczególnie takiej) w przeciwieństwie do innych jego faz idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju zaklęć, medytacji, czy seansów wróżbiarskich – nie zawsze, jednak mamy możliwość wykonania ich wszystkich w jednym dniu, dlatego też warto ją zapieczętować w swojej magii. 

Jeśli bardziej interesuje Was temat magii, zaklęć i czarownic zapraszamy na naszą stronę:

Jak stworzyć własne zaklęcie? Magia, czyli wpływanie na rzeczywistość

W tym celu wystarczy wystawić nasze runy, świece wykorzystywane w zaklęciach, czy inne przybory magiczne lub nie na działanie światła księżycowego – oczywiście jak najdłużej, jednak należy uważać, żeby rankiem nie padła na nich energia Słońca. Dobrym pomysłem na skorzystanie z mocy Księżyca jest także sporządzenie specjalnej księżycowej wody – która ma napełniać nas energią, ale przede wszystkim wpływać na rozwój naszej intuicji i zdolności jasnowidzenia. W tym celu wystarczy wystawić wodę źródlaną w szklanym naczyniu na dwór na czas Pełni, jednak jeśli chcemy nadać cieczy szczególne właściwości możemy dodać do niej  kamień jak np. kwarc różowy, który wpływa ma miłość, przyjaźń, czy cytryn, który odpowiada za mądrość. 

Czas Pełni (a szczególnie Superksiężyca) jest okresem, w którym wszelkie zaklęcia mają większą moc, więc warto wykorzystać jego siły i przyciągnąć pomocne nam energie. Najlepiej do tego samemu stworzyć rytuał z dobraniem odpowiednich kolorów świec, kryształów, ziół czy wymyślonych przez nas gestów, czy słów które najlepiej do nas przemówią i wpłyną na nasze życie. Należy pamiętać, że każdy jest inny i do jednej osoby bardziej przemówi skomplikowane zaklęcie z 10 świecami i wymową trudnych słów,  a dla innych najlepiej sprawdzi się medytacja nad płomieniem i wizualizowanie jak nasz problem już się rozwiązał np. w przypadku magi pieniężnej należy myśleć, co zrobimy z tymi pieniędzmi gdy je dostaniemy, a nie o tym jak je otrzymujemy. Pamiętajmy też o zachowaniu środków ostrożności i stworzeniu zaklęcia tak, by przy okazji nie skrzywdzić nikogo!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment