Przepowiednie Jackowskiego na 2017 rok! Czas tragedii i przełomu dla Polski i świata…

Krzysztof Jackowski to jeden z niewielu wizjonerów, któremu faktycznie ufa masa osób! Mężczyzna słynie z wielu sukcesów jeśli chodzi o pomaganie policji w poszukiwaniu zaginionych osób i rzeczywiście ma mieć na tym polu bardzo pozytywne wyniki. Teraz Jackowski postanowił wypowiedzieć się także na temat nadchodzącego roku 2017 który będzie czasem zmian…

Jasnowidz stwierdził, że w 2017 roku rozpocznie się proces dzielenia się państw Unii Europejskiej. Bardzo możliwe, że będziemy mieć do czynienia z nagłym referendum. Będzie to ratunek dla wszelkich silnych krajów Unii, natomiast dużo gorzej zakończy się to dla tych  dopiero wschodzących, czyli np. Polski! Niewiele to jednak da, a Unia Europejska niestety i tak z czasem rozpadnie się całkowicie… Pozostaje tylko pytanie, czy całkowity koniec Unii będzie miał miejsce w tym roku, czy jednak trochę później – jednak już można zauważyć, że już teraz Unia ma się coraz gorzej.

Kolejna przepowiednia jest niestety jeszcze straszniejsza, bo dotyczy wojny, która według Jackowskiego już się rozpoczęła, a w 2017 rozleje się ona na przynajmniej część Europy. Mężczyzna wspomniał m.in. o zamachowcach, którzy podstępem weszli do Europy i już znajdują się między nami, a co więcej wszystko to jest zaplanowane od początku do końca.Co gorsza warto wspomnieć że nie jest to już pierwsza taka przesłanka, jakoby najazd imigrantów był czysto zaplanowanym cyklem, który ma doprowadzić do zniszczenia Europy jaką dotąd znamy i sprawienia, że stanie się ona terytorium w którym panuje religia islamska, która jak wiemy często nie jest pozytywnie  nastawiona ani do innych wierzeń, ani przyzwyczajeń, a za złamanie jej postanowień często wyciągane są przerażające konsekwencje.

Wizjoner wypowiedział się także na temat Polski i stwierdził, że  na chwilę obecną nie mamy ani technologi, ani nawet porządnego rolnictwa i niestety ogromnie odczujemy słabnięcie Unii. Jeśli faktycznie ta przepowiednia się spełni to będziemy musieli mocno się zmobilizować i zapomnieć o dzielących nas różnicach, gdyż w przeciwnym razie Polska stanie się krajem wojen i tragedii ekonomicznej. Jackowski ma jednak bardzo ciekawe przepowiednie, jeśli chodzi o partię rządzące w Polsce: Mężczyzna wyznał, że opozycja Prawa i Sprawiedliwości zacznie bardzo słabnąć, natomiast sam PiS będzie bardzo dobrze sobie radził.

Jest to dość ciekawa wizja, szczególnie w tym okresie, który pełny jest strajków opozycji, która nie zgadza się na rzekome łamie Konstytucji przez Prawo i Sprawiedliwość. Czyżby jednak niedługo ich sprzeciw miał zacząć zanikać? Mężczyzna na koniec wypowiedział się również na temat Donalda Trumpa i pochwalił go,  iż będzie On bardzo dobrym prezydentem i ani On ani Putin nie doprowadzą do wojny. Wszystkim przeciwnikom prezydenta Rosji ta wizja z pewnością nie przypadnie do gustu, bowiem już od dawna słyszy się bardzo dużo wiadomości, jakoby Putin szykował wojnę z Europą i próbował przejąć przynajmniej jej część.

Czyżby jednak te wszystkie plotki niewiele miały wspólnego  z prawdą, a służą one jedynie ukryciu prawdziwego lidera, który próbuje zmienić Europę?

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment