Egzorcysta przeniósł się w czasie na Ukrzyżowanie Jezusa? Zrobił ZDJĘCIA na dowód (NAGRANIE)

Gdy zastanawiamy się nad machiną czasu w pierwszej kolejności większość z nas pomyśli o niezwykłości poznania świata przyszłości, w tym urządzeń technicznych, znanych z filmów kinowych które z pewnością pojawią się za jakiś czas. Tymczasem nie brakuje i ludzi, którzy uważają, że o wiele bardziej niesamowite byłyby podróże w przeszłość i przez to zobaczenie tego wszystkiego, co działo się dziesiątki, setki,a  nawet tysiące lat temu… Aby zobaczyć zdjęcia i poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Co ciekawe informacje na temat powstania przyrządu dzięki któremu można doświadczyć przeszłości są już dostępne od dawna. Egzorcysta, który urodził się w 1925 roku twierdził iż posiada urządzenie, które może zmienić świat na zawsze. To brzmi jak rodem z jakiegoś filmu czy serialu fantastycznego na Netflix , a jednak cala historia dotyczy rzeczywistości

Jego urządzenie nie było więc do końca czymś co My kojarzymy dziś jako maszyna czasu – było raczej czymś w stylu telewizora na którym można było słuchać i oglądać przeszłość. To nie wszystko bo ujawniono naprawdę wiele tajemniczych zdjęć na których być może jest sam Jezus – Jedno z nich pokazuje Jezusa jako chłopca. To naprawdę mogą być paranormalne fotografie. Wszystkie zobaczycie w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On