Tajemnicze istoty nagrywane na całym świecie! Czym są? (Szokujące nagranie)

Rok 2017 się zakończył, także czas na małe podsumowania. Jeśli chodzi o kanał Zjawiska Niewyjaśnione to był naprawdę dobry czas. Kanał zaczął się rozwijać i zyskał wielu nowych  odbiorców za co bardzo Wam dziękujemy.  Zmieniliśmy też trochę  strukturę filmów, bo teraz stawiamy raczej by odcinki były dłuższe niż pojawiały się prawie codziennie. Nowością jest Przegląd Zjawisk Niewyjaśnionych gdzie pojawia się kilka informacji a nie jedna jak miało to do tej pory miejsce.Pojawiły się też dwa nowa kanały, które prowadzimy czyli Czarostwo, gdzie poruszamy tematy dotyczące mistycyzmu, pogańskich religii i oczywiście magii i czarownic.


Zachęcamy Was do poznania jednego z ostatnich filmów, czyli jak obliczyć liczę roku w numerologii,  dzięki czemu  dowiecie się jaki będzie dla Was rok 2018.
Link do filmu w opisie. Drugi kanał o naszych zainteresowaniach to oczywiście Niezwyczajni, gdzie wrzucamy ciekawostki i różne interesujące materiały,ale też raz na jakiś poruszamy tematy paranormalne jak w filmie o ludziach którzy podczas śmierci  klinicznej widzieli Boga. Link do filmu w opisie. Dobra, ale nie przedłużając zacznijmy film podsumowujący z niezwykłymi istotami 2017 roku. Potwory nagrane w 2017 roku:

W Azerbejdżanie mężczyzna odnalazł bardzo dziwną istotę, którą internauci określili jako połączenie człowieka i małpy. Wiele osób  nazwało to stworzenie nawet Dzieckiem Wielkiej Stopy. Jeśli chodzi o  Wasze komentarze co do filmu to nie  brakowało  teroii, iż owa niezwykła istota mogła powstać na skutek  tajemnych eksperymentów  genetycznych, które są prowadzone na świecie, choć tak naprawdę mało kto o tym wie. A teraz po tych  kilku miesiącach jak patrzycie na człowieka małpę? Jest  efektem eksperymentów, niesamowitym tworem natury, a może po prostu jakąś mistyfikacją.

Na temat  tego nagrania nie wiadomo zbyt wiele. Ukazuje postać, która chodzi między torami i nagle zauważa dwie dłonie  lezące w na Ziemi. Po chwili postać zauważa jeszcze trzecią. I już samo ot może wywołać przerażenie, jednak to nie  wszystko. Po chwili kamerujący zauważa dziwną i  przerażającą istotę z wielkimi kłami. Czym według Was może być ta istota? Nie  zabrakło spekulacji, że może być to nawet wampir, ale ocenę pozostawiamy Wam

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment