W Ameryce objawił się ANIOŁ Z MIECZEM? Kościół ujawnia niezwykłe zdjęcie (Nagranie)

Anioły kojarzymy raczej jako dobroduszne istoty rozświetlone białym światłem, które zawsze chronią człowieka i okazują mu wsparcie. Tymczasem sama Biblia naucza, że te istoty wcale nie są tak potulne jak nam się wydaje i choć faktycznie nas chronią to robią to tylko i wyłącznie na polecenie Boga. Biblia opisuje np.  sytuację gdy Bóg chciał by monarcha ustąpił, więc wysłał  swoje Anioły i te pozabijały wszystkich pierworodnych zarówno ludzi jak i zwierzęta.

 Faktem jest jednak, że Anioły nam pomagają i może tak właśnie jest w tym przypadku.
Mowa o sytuacji do jakiej ostatnio doszło w East Jordan, w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. To tam kamera bezpieczeństwa w  domu szefa straży pożarnej Glena Thormana wykonała zdjęcie dziwnej istoty,która pojawiła się nad samochodem mężczyzny.

Trzeba przyznać, że zdjęcie wygląda imponująco… Mężczyzna jest pewny, że sfotografował Anioła. Warto wspomnieć, że fotografia zostało nawet opublikowane przez miejscowy kościół Jordan Rivers Church na ich facebooku i przedstawione jako całkowicie autentyczne. Co więcej przedstawiciel Kościoła nie krył podniecenia niezwykłym zjawiskiem i stwierdził że ludzie dużo szybciej uwierzą w UFO a nie prawdziwego Anioła. Co o nim sądzicie? To Anioł,a może inna nadprzyrodzona istota? A może to coś zupełnie innego?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment