Przerażająca staruszka straszy w POLSKICH lasach! Zobacz szokujące nagranie!

Jakiś czas temu policja informowała o tajemniczej, starszej kobiecie, która puka do drzwi ludzi i płacze, a także prosi o pomoc. Gdy ktoś postanowi otworzyć drzwi nieznajomej staruszka wyciąga nóż i atakuje.  Z tym, że sprawa dotyczyła wtedy Anglii, a teraz coś podobnego dzieje się w Polsce! W polskich lasach coraz więcej osób widuje staruszkę ubraną w brudny, brązowy płaszcz i czarna suknię. Kobieta porusza się razem z dziecięcym wózkiem, w którym jednak nie ma dziecka tylko jest lalka bez oczu.

Na wstępie dziękujemy tym którzy przesłali nam materiały, a teraz przejdźmy do filmu:

 

Wszystko działo się w lesie Marysieńka w rejonie Głubczyc w połowie sierpnia tego roku.

Spacerowałam tam chcąc trochę odpocząć od pracy. Szłam sobie powoli i w pewnej chwili usłyszałam dźwięk złamanej gałęzi – Trochę się przestraszyłam, ale szybko zlokalizowałam źródło hałasu. To była starsza pani z dziecięcym wózkiem. Była ubrudzona na twarzy jakąś czarną substancją, jednak sprawiała wrażenie sympatycznej. Pani zapytała, czy nie odprowadziłabym jej przypadkiem kawałek, a ja zgodziłam się, bo  głupio było odmówić. Kobieta opowiadała, że przychodzi do tego lasu dość często, bo jej synek jest tutaj najspokojniejszy. Wyznała, że urodziła  go kilka miesięcy temu, a ona czuje jakby znała go całe życie. Nie rozumiałam – Pani wyglądała na ponad 80 lat, a w wózku miała małe dziecko, którego jak twierdziła jest matką. Nie tylko jednak to wzbudzało mój niepokój, ale to, że dziecko nie wydawało żadnych dźwięków, a nawet nie było go widać, bo było przykryte niebieskim kocykiem. Staruszka trochę mnie przerażała, ale była nawet miła

– Tym bardziej się zszokowałam, gdy nagle bez powodu zaczęła mnie krzyczeć. Kobieta wykrzykiwała, że chce zabrać jej dziecko i mam się trzymać z dala od jej rodziny bo jeszcze ją popamiętam. To nie wszystko, bo potem wyjęła z wózka to swoje rzekome dziecko i okazało się, że jest to zwykła lalka z tym, ze pozbawiona oczu. Kobieta wymachiwała lalką i zaczęła uciekać – Jak na ten wiek przyznam, że była naprawdę szybka. I tyle – po tym dziwnym spotkaniu ja też jak najszybciej opuściłam las i postanowiłam sobie, że nigdy sama tam nie wrócę.

Reszta w nagraniu powyżej!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment