Zombie nagrany w USA? Nagranie przeraża

Temat Zombie już od dłuższego czasu jest niezwykle popularny. Szczególnie znany jest motyw tajemniczego wirusa, który zamienia ludzi w maszyny do zabijania i sprawia, że każdy ugryziony przez zainfekowaną osobę również stanie się zombie.

Wydaje się to po prostu fikcją, natomiast zupełnie tak nie jest. Ostatnio pewien mężczyzna z Cleveland w swoim ogrodzie nagrał bardzo dziwne zwierzę – Był to jeleń z dużymi czerwonymi guzami na ciele. Trzeba przyznać, że zwierzę wygląda przerażająco i nic dziwnego że zostało nazwane jeleniem zombie, a co najciekawsze wiadomo co jest tego powodem.

Otóż chodzi tu o chorobę przewleklą wyniszczająca która atakuje m.in. jelenie czy losie i sprawia, że szybką tracą one na wadzę i stają się agresywne. Jak dotąd nie odnotowano przypadku tej choroby u ludzi, ale nie brakuje ekspertów, którzy są zdania, że człowiek także może zostać zarażony i  w wyniku choroby stanie się czymś bardzo podobnym do filmowych zombie- agresywnym potworem który niszczy wszystko co napotka. Dlatego też apeluje się do myśliwych, by nie zabijali jeleni, które zachowują się w sposób niespotykany.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment