Jeźdźcy Apokalipsy nagrani w Kosmosie – Te nagrania szokują

Ile wiemy na temat nadchodzących wydarzeń? Czy zauważają, że z Kosmosu może nadejść coś mrocznego…? Czterej Jeźdźcy Apokalipsy opisani są w Apokalipsie Świętego Jana i według tych przekazów mają pojawić się między nami przez Sądem Ostatecznym. Mają oni sprowadzić na Ziemię przerażające rzeczy jak konflikty, brak pożywienia i koniec życia! Być może są oni tylko pewnymi biblijnymi symbolami wydarzeń, które zapowiedzą koniec, ale czy na pewno?

W historii są przypadki, że ludzie zauważyli demoniczne istoty na koniach – Być może były to duchy, a może jednak nie…? Może to biblijne istoty – One opisane są w Biblii w naprawdę niepokojący sposób. Na pewno te konie nie będą zwykłymi zwierzętami, ale będą łączyły wiele cech zwierząt, a ich potęgą będzie wywoływać mrok na całym świecie.

Tym bardziej tak ważne są te materiały. Jeden z nich został opublikowany nawet przez agencją Kosmiczną, ale jest też nagranie z USA.Ale to nie wszystko bo są jeszcze i inne materiały np. nagrania mrocznej istoty, która w pewnej chwili pojawia się w Kosmosie. Wszystkie nagrania dostępne poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment