Astronauta NASA ujawnia: Zaraz zacznie się W0JNA Watykanu z Kosmitami (Nagranie)

Ten astronauta wywołał wiele emocji. To On był szóstym człowiekiem na Księżycu i do dziś wiele osób twierdzi, że widział w Kosmosie pozaziemskie życie. To On z pewnością jeden z najbardziej znanych i lubianych produkcji kinowych jeśli chodzi o gatunek filmy grozy. Dotyczy on zjawiska opętania przez demony. Film stworzony został na podstawie prawdziwej historii człowieka, który został opętany przez demony i przeszedł egzorcysty pod okiem kapłana.

Wiadomo był, że dotyczy to wszystko prawdziwej historii, ale szczegóły pozostawały nieznane. Do dziś! Dopiero ostatnio dowiedziano się, że osoba która była opętana i to na jej przypadku powstał film Egzorcysta jest naukowiec z NASA, która analizuje tajemnice Kosmosu.

Mało kto by się spodziewał, że NASA kojarzącą się z nauką ma tak wiele wspólnego ze zjawiskami paranormalnymi. To co przeszedł ten naukowiec naprawdę niepokoi. Ujawniono treść niezwykłych wiadomości z których jasno wynika, że astronauta z NASA nie tylko wie, że istoty pozaziemskie istnieją, ale co więcej dobrze wie, że Papież od dawna wie, co niedługo stanie się na naszej Planecie. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On