Zakonnik Ujrzał, co Czeka POLSKĘ – Ulice We KRWll…? (NAGRANIE)

Coraz więcej światowych gwiazd występuje w Polsce. Jesteśmy świeżo po koncercie Beyonce, a czeka nas jeszcze koncert Taylor Swift. W Polsce była już Miley Cyrus, Ellie Goulding, Rihanna, Avril Lavigne, Harry Styles i wiele innych niezwykłych gwiazd. Jednak nawet niektórzy Polacy nie zdają sobie sprawy, że są gwiazdy które w różnych sytuacjach naprawdę silnie obraziły uczucia wielu Polaków. Dziś będzie o tych celebrytach.

Co ciekawe wielu Polaków świetnie się bawi oglądając ich filmy, słuchając ich muzyki czy widząc ich inne produkcje. W tym zestawieniu znalazły się naprawdę znane i lubiane gwiazdy m.in. piosenkarka, która całkiem niedawno straciła życie, ale też pewien amerykański polityk, który aktualnie posiada ważne stanowisko.

Oczywiście czekamy na Wasze komentarze i przemyślenia: Czy słowa tych gwiazd was zabolały czy jednak i tak wybierzecie się na ich koncert? Swoją drogą czy będziecie na koncercie Taylor Swift w Polsce? Wszystkie te gwiazdy i ich słowa znajdziecie w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On