Joanna Southcott – niewiasta z księgi Apokalipsy! Miała urodzić Mesjasza?

Joanna Southcott jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci jaka kiedykolwiek chodziła po Ziemi! Kobieta urodziła się w 1750 roku w ubogiej rodzinie rolników. Pewnego dnia Joanna stwierdziła,że przeżyła objawienie i ukazał jej się sam Jezus, który wyznał jej prawdę na temat jej przeznaczenia.Aby poznać więcej szczegółów obejrzyj nagranie poniżej:

Według Jezusa kobieta miała być niewiastą opisywaną w Biblii w Apokalipsie Świętego Jana, która jest ubrana w Słońce i Księżyc i ma koronę z gwiazd. Co więcej gdy osiągnie Ona 64 lata urodzi Mesjasza,którego przyjście na ten świat będzie się wiązało z rozpoczęciem końca świata.

Po tym objawieniu Joanna zaczęła tworzyć coś w rodzaju zgromadzenia, które skupiało jej wyznawców liczących około 100 tysięcy osób,którzy mieli głosić nowinę o nadejściu nowego Zbawiciela, a także zajmowali się sprzedażą cudownych pieczęci,które miały zapewnić miejsce w raju.

Gdy natomiast Joanna zbliżała się do 64 urodzin jej brzuch zaczął się powiększać, co przyjęto jako spełnienie przepowiedni – Niestety minął ponad rok, a Mesjasz wcale się nie narodził, a co gorsza  kobieta zmarła… Był to szok dla jej wyznawców, którzy nie mieli zamiaru oddać ciała swojej bogini, bowiem uważali,że nie długo jej moc sprawi, że ciało ponownie odzyska życie.

Nic takiego się nie stało i w końcu zabrano zwłoki Joanny, która jak się potem okazało nigdy nie była w ciąży. Po kobiecie pozostało jedynie pudełko, które według jej słów ma zawierać szokujące przepowiednie, które przydadzą się dopiero pewnego dnia…

 

administrator

Next Post

10 szokujących przepowiedni na 13 maja 2017! 100 lat od objawień w Fatimie!

sob Kwi 22 , 2017
13 maja od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularny. To dokładnie tego dnia 100 lat temu miała się ukazać Maryja trójce dzieci i przekazać im trzy niezwykłe tajemnice dla świata i ludzi. Pierwsza z nich dotyczyła wizji piekła. Dzieci widziały ogromne morze wypełnione ogniem. W płomieniach widać było dusze, […]