Krampus, czyli Demon który przychodzi nocą w święta! (NAGRANIE)

Wszyscy znamy postać Świętego Mikołaja który przynosi prezenty pod choinkę, ale nie wiemy, że razem z Mikołajem można zauważyć i jego. To właśnie Krampus, czyli Demon Świąt. Legendarne stwory są istotami, które choć często nas śmieszą to jednak wielu z nas marzy o spotkaniu ich w rzeczywistości! Z tym bytem nie chce się jednak spotkać nikt.

Mowa bowiem o przerażającym Krampusie, który w folklorze utożsamiany jest z zupełnym przeciwnikiem świętego Mikołaja, przynoszącego podarki i kochającego całą młodzież świata. W jego przypadku jest zupełnie.Ta przedziwna istota wyglądem przypomina demona, rodem z najstraszniejszych horrorów. Posiada czerwone lub czarne owłosienie, długi-szpiczasty język, zamiast nóg ma kopyta, uwiązana jest w łańcuchy, a na jej łbie widnieją rogi.

Jego zadaniem jest zesłanie mroku na tych, które przez miniony rok odznaczali się wyjątkowym okrucieństwem i lenistwem i przez to trafiły na listę niegrzecznych. Ta mroczna  istota  używając swoich potężnych pazurów… Wszystko w NAGRANIU poniżej: 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment