Ojciec Klimuszko twierdził, że Upały w Polsce To Znak Tragedii (NAGRANIE)

Ojciec Klimuszko jest z pewnością, jednym z najbardziej znanych wizjonerów na świecie! Franciszkanin wygłosił w swoim życiu kilka przepowiedni, które według opinii wielu osób cały czas się spełniają i  świadczą o prawdziwym darze, jakim obdarzony był mężczyzna.

Ojciec Klimuszko mówił bardzo dużo o zmianach, które mają  przynieść mroczne skutki, a także o zniszczeniu Europy. Szczególne miejsce w jego wizjach zajmowała jednak Polska, którą określał jako najbezpieczniejszy obszar na czas nadciągającej tragedii i mawiał, że to właśnie w tym kraju narodzą się ludzie, którzy będą wstanie zmienić świat. Zawsze twierdził, że Jan Paweł II będzie wyjątkowym Ojcem Świętym i rozpocznie nową epokę Kościoła, a także oczywiście Polski, którą rozsławi po całym świecie.

Czyżby w wizji Czesław Klimuszko wspomniał nie tylko na temat trzęsienia ziemi ale także fali uchodźców, która trwa od pewnego czasu? Czy te dwa wydarzenia które zbiegły się ze sobą w czasie mogą świadczyć że przepowiednie franciszkanina się spełniają? Ojciec Klimuszko twierdził, że upały w Polsce to mroczny znak. Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment