Data końca świata odczytana na obrazie Ostatnia Wieczerza? Apokalipsa nadejdzie… (NAGRANIE)

Teorie konspiracyjne od pewnego czasu cieszą się niezwykłą popularnością. Najczęściej dotyczą one sekretów ukrywanych przez rządy jak obecność kosmitów, czy plany zmierzające do stworzenia tzw. Nowego Porządku Świata. Nie mniejszymi kontrowersjami odznacza się także religia chrześcijańska i Watykan, który wiele osób oskarża o tajne powiązania z mrokiem i wiele innych przerażających sekretów. Nic, więc dziwnego, że takim rozgłosem cieszyły się filmy pt. Anioły i Demony, czy Kod Da Vinci które opowiadają właśnie historie o spiskach na tle religijnym.  

Ostatnio w związku z premierą kolejnej części filmu o świecie stworzonym prze Dana Browna Internet po raz kolejny obiegła dość szokująca informacja która choć jest znana od kilku lat to dalej przeraża i fascynuje wiele osób. Mowa oczywiście o tajemniczym obrazie Ostatnia Wieczerza stworzonym przez wybitnego malarza i odkrywcę  Leonarda da Vinci. Dzieło to od lat podziwiane jest za naturalność i głębie, jednak oprócz piękna obrazu wiele osób fascynowała w nim tajemnica, którą ma rzekomo zawierać.

Zagadkę tą miała rozszyfrować  badaczka, która odkryła, że na sklepieniu znajdującym się za postacią Jezusa ukazane są trzy herby natomiast pod nimi widnieją litery. Jak twierdzi pani Sabrina jest to trudna do odszyfrowania zagadka, której zrozumienie zajęło kobiecie wiele lat, ale w końcu się udało. Być może ma to religijny wydźwięk, a może dotyczy czasu gdy obcy nam się pokażą? RESZTA W NAGRANIU PONIŻEJ:

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. BRAK WIERY WATYKANÓ WSZYSTKO TWORZY KTO IM POWIEDŻIĄŁ RZE BÓG NIE BENDŻIE KARAŁ TAM WSZYSTKIE ODPOWIEDŻI ALE KLAPY I TO TAK POTWORNE FILOZOW NIE MYŚLI REALNIE NIE PACZY OCZAMI NIE ROZOMIE WOGÓLE NIC A PRZEĆIERZ POWIEDŻIANE RZE BOGA NIKT NIGDY NIE WDŻIAŁ I RZE JEST WE WSZYSTKIM I WSZYSTKIM CZYM ZEHCE BYĆ A TE POTWORNE MATOŁY PATRZOM TYLKO NA WIZERÓNEK I SAMI IH TYLE NAMNORZYLI RZE NAWET NIE WIEDZOM KTORY PRAWDŻIWY WATYKAN STOLICA APOSTOŁÓW GRZESZYŁA I STAŁA ŚIĘ STOLICOM MATOŁOW

Submit a Comment