Wampiry żyją w Polsce? W Krakowie odbywają się tajemnicze rytuały… Zobaczcie nagranie!

Wampiry kojarzymy raczej z horrorami które choć mają nas wystraszyć to nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Tymczasem jednak  jeśli ktoś będzie uważny bez wątpienia  znajdzie masę informacji i relacji ze spotkań wampirów m.in. w Polsce. Wbrew jednak przesądom prawdziwe wampiry bardzo różnią się od swoich filmowych pierwowzorów. Po pierwsze nie są one nieśmiertelne, jednak dysponują naprawdę nadludzkim zdrowiem, co sprawia że rzadko się przeziębiają, dysponują niespotykaną siłą i wolno się starzeją. Jednak co do mitu o piciu krwi to jest on jak najbardziej prawdziwy: Wielu ludzi rodzi się wampirami przez co od dziecka mają w swoim polu energetycznym coś w rodzaju dziury, która sprawia że szybko tracą energię.(Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o polskich wampirach kliknij w filmik poniżej)

Nie umierają przez to, jednak odczuwają spory dyskomfort w postaci bólów głowy, czy osłabienia. I by właśnie pokonać te wszystkie problemy niezbędna jest im krew, która jest nośnikiem energii i życia: Bardziej zaawansowane wampiry nie potrzebują krwi i mogą się bez niej obejść gdy nauczą się przejmować energię bez kontaktu fizycznego od drugiego człowieka. Krew to jednak jedno z niewielu podobieństw do książkowego Drakuli – wampiry nie posiadają umiejętności zmiany kształtu w nietoperza czy wilka, a Słońce nie robi im żadnej krzywdy.

Prawdziwe wampiry są także o wiele kulturalniejsze niż na filmach i podczas swoich rytuałów, które mają miejsce co jakiś czas m.in.  w Krakowie nie porywają ludzi by następnie ich zabić i posilić się ich krwią, ale ich dawcy sami się do nich zgłaszają w celu oddania swojej krwi. Wielu wampirów jest także niezwykle religijnych, jednak oni poprzez religię rozumieją system wierzeń, w którym wyznają wielu bogów w tym boską Matkę Lilith i boga ojca Kaina.

Wampirem nie może się stać każdy – niektórzy są nimi od urodzenia, podczas gdy inni ujawniają swoją naturę dopiero z czasem. Wampiry wbrew pozorom mogą wyglądać zupełnie zwyczajnie i tak też się zachowywać – swoją mroczną stronę uaktywniają dopiero podczas rytuałów, czy wśród innych wampirów.

 

Author: administrator

Share This Post On