Tajemnicza gra Niebieski Wieloryb zabija coraz więcej dzieci! Policja apeluje o ostrożność…

Dziwne mody pojawiają się wśród nastolatków co jakiś czas – Niedawno głośno było choćby o zabawie z dziennikiem, który należało zniszczyć. Dopóki pozostaje to, jednak tylko zwykła gra wszystko jest w porządku, gorzej jeśli zabawa zaczyna odbierać życie. Tak właśnie stało się z tajemniczą grą o nazwie Niebieski wieloryb. Więcej informacji w nagraniu poniżej:

Owa rozrywka staje się coraz popularniejsza, a jej zasady polegają na tym, że mistrz gry wymyśla Ci 50 dziwnych zadań – Niektóre z nich mówią o tym, że masz obudzić się o danej godzinie w nocy, inne nakazują całodzienne oglądanie horrorów, a jeszcze inne narysowanie sobie na dłoni wieloryba (za pomocą żyletki). Najgorsze jest ostatnie zadanie które sprawia, że nastolatek ma odebrać sobie życie. 

Kilka dni temu życie odebrały sobie dzieciaki z Rosji, które skoczyły z wieżowca, a już media informują o śmierci dziewczynki, która celowo weszła pod pociąg. Coraz więcej poszlak wskazuje, że za tymi śmierciami stoi owy Niebieski wieloryb.

Policja apeluje o sprawdzanie czym zajmują się nasze dzieci i twierdzi, że zabawa jest dziełem jakiegoś psychopaty, który bardzo dobrze przemyślał jej zasady – od początkujących lekkich i niezbyt wymagających zadań, które mają zachęcić daną osobę do dalszej zabawy, a jednocześnie zrobić jej coś w rodzaju prania mózgu przez ciągłe oglądanie horrorów, czy brak snu dzięki czemu na końcu przy 50 zadaniu człowiek może zgodzić się na niemal wszystko.

Co sądzicie o całym zamieszaniu z grą Niebieski Wieloryb?

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On