Przerażające zdjęcia dzieci ze Świętym Mikołajem! (NAGRANIE)

Święty Mikołaj kojarzy nam się z miłością i dobrem. Tymczasem niektórzy kojarzą Świętego Mikołaja ze złem, mrokiem i strachem.

Legenda o Świętym Mikołaju miała wziąć się od biskupa Mikołaja z Mirry, który rozdał swój majętek ubogim. Co najbardziej szokujące to właśnie

ten biskup miał objawić się pewnej kobiecie urodzonej w XVII w imieniem Giulia Tofana, której matka zajmowala się przyrządzaniem trucizn.Nic więc dziwnego, że dziewczyna też miała pewną wiedzę o miksturach, które wywołują potworne bóle, halucynacje, a nawet zabiajają. Pewnego dnia Giulia wyznała ludziom, iż objawił jej się biskup Mikołaj z Mirry, który przekazał jej w jaki sposób stworzyć niesamowitą mieszankę, która ma niezwykłe właściwości uzdrawiające.

Niestety były to kłamstwa, bo mikstura wcale nie potrafiła leczyć, a wręcz przeciwnie zabijała. Bardzo możliwe że ten tak wspaniały napój to  zwykły płyn pochodzący ze  świńskiego mięsa,który wyplywa gdy  wetrze się w nie arszenik. Szybko tajemniczą mieszanką zainteresowały się kobiety, który szukały srogiej zemsty na swoich mężach,którzy kłamali i zdradzali je na każdym kroku. Giulia stworzyła coś w rodzaju przerażającego gangu kobiet, które porywały mężczyzn, więziły i podawały im truciznę – jednak nie od razu umiarali oni od mieszanki, bo najpierw czekały ich potworne tortury. W wyniku tych działań zginęło około 600 osób, a najbardziej straszny jest fakt, że nie potrafiono wtedy wykryć że śmierć nastąpiła przez arszenik więc długi czas Giulia i pozostałe kobiety czuły się bezkarne,ale tylko do czasu. Giulia wreszcie przyznała się do winy, natomiast stało się to dopiero przez tortury. Powieszono ją w 1723 roku, jednak jej mikstura była wykorzystywana przez innych ludzi jeszcze przez dłuższy czas.

Święty Mikołaj jest postacią, którą dzieci kojarzą jako miłego i dobrodusznego dziadka z białą brodką i w czerwonym  kubraku. Mężczyzna według legendy ma mieszkać na Biegunie Północnym, gdzie Elfy wykonują zaba…. RESZTA W FILMIKU POWYŻEJ!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment