KRWlSTE niebo nad R0SJĄ – Ludzie nie mogą w to uwierzyć (Nagranie)

Przepowiednie, proroctwa, wizje, jasnowidzenie. To tematy, które interesują ludzi właściwie od początku istnienia, kiedy człowiek zaczął wpatrywać się w niebo widząc tam rozmaite kształty układające się z chmur zakładając, że to co tam dostrzega ma jakieś wyższe znaczenie i może zapowiadać przyszłe wydarzenia.

Oczywiście wielu Polaków fascynują wizje dotyczące USA, czy Chin, ale prawdą jest że jednak większość z nas zwraca szczególną uwagę na proroctwa dotyczące Polski. A tych wcale nie jest mało. Jednak jest kilka, które rzeczywiście się wypełniły lub przynajmniej zaczynają się wypełniać . Dziś przedstawimy niektóre z nich.

Czy właściwie stoimy u progu zmian, które całkowicie zmienią nasz kraj. Wiele wydarzeń już bardzo silnie wpłynęło na nasz kraj, ale według tych przepowiedni jest to dopiero sam początek bardzo skomplikowanych przemian, które mogę na różne sposoby zmienić nasz kraj. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszego zachowania. Nad R0SJĄ nagle stało się coś niezwykłego. Wszystko wypełniło się czerwienią. Sami zobaczcie nagranie!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment