Satanistyczna sekta Illuminati chce sprowadzić na świat Antychrysta? Przekonaj się czym On będzie…

Illuminati jako organizacja ma dążyć do przejęcia władzy nad światem – a nad jakimi osobami najłatwiej jest panować – nad tymi najbardziej wystraszonymi! To właśnie  dlatego  wywołują oni tak wiele wojen i szerzą nietolerancje by ludzie żyli w ciągłym lęku i zapomnieli o miłości i  pokoju. Mają oni także korzystać  z zaawansowanej technologii blue beam, która pozwala na tworzenie hologramów i dzięki niej wyświetlają ludziom przerażające znaki, które mają sprawić, by  uwierzyli , że nadchodzi koniec świata.

Ich ostatecznym celem ma być przeniesienie całego opisu Apokalipsy z Biblii na  nasz świat. Według teoretyków spisków Illuminati przygotowują się do ważnego dnia, w którym oszukają wszystkich i stworzą iluzję Mesjasza, który  zejdzie na świat, czym w wielu osobach  wywoła to strach i przerażenie, a w innych szczęście i uwielbienie. Istota ta nie będzie jednak Bogiem i nie będzie ludzi karać, ani nagradzać, ale ma ich przekonać do przejścia na ideologię, której pragną Illuminati. To ona ma być Biblijnym antychrystem, który zwiedzie ludzi i przekona, że chce im pomóc, a tak naprawdę  będzie chciał ich zniszczyć.

Antychryst przekona ludzi, że  wymiar Nowego Porządku Świata, w którym muszę być na okrągło kontrolowani i zapomnieć o własnym ja to nowa droga, którą  ma podążać ludzkość. Wiele osób w obliczu nowego nauczania uwierzy w antychrysta, jednak pojawią się i tacy, którzy nie zapomną o biblijnej nauce i będą oczekiwali na przyjście Boga – niestety taka postawa będzie ich kosztować wiele bólu, bowiem antychryst będzie karać każdego kto zechce mu się przeciwstawić.


administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Woda wyrzuciła na brzeg dwugłową, przerażającą istotę. Zobaczcie nagranie!

wt Lut 7 , 2017
Świat co jakiś czas odkrywa przed nami swoje niezwykłe tajemnice – zagadkowe miejsca, piękne zabytki, czy przerażające istoty, który bardziej mogą kojarzyć nam się z horrorami niż prawdziwym życiem. Sytuacja jest jednak o tyle trudna, że w dzisiejszych czasach znamy już takie zjawiska jak choćby mutacje, czy choroby genetyczne, które […]