Pod ośrodkiem CERN nagrano rytuał okultystyczny! Czy to próba otwarcia portalu? (NAGRANIE)

CERN, czyli Europejska Organizacja Badań Jądrowych to, jeden z najbardziej tajemniczych ośrodków naukowych na świecie! Są oni wynalazcami Wielkiego Zderzacza Hadronów, który ma pomóc światu poznać tajemnicę wielkiego wybuchu, który rzekomo miał dać początek całemu wszechświatowi. Wszelkie badania CERN były niejednokrotnie krytykowane przez masę osób, które twierdziły, że nie tylko dlatego że mogą mieć złe skutki i mogą wytworzyć szkodliwe zjawiska (jak np. czarne dziury), ale nawet otworzyć wrota do innych światów.

Niejednokrotnie również zarzucano CERN powiązania z satanizmem i magią i dążenie do sprowadzenie na Ziemię demonicznych istot, zamkniętych w innych wymiarach – a także samego antychrysta, który ma przejąć władzę i sprowadzić na cały wszechświat zniszczenie i śmierć. Świadczyć ma o tym, także posąg bóstwa zniszczenia Shiva, który umieszczony jest przed budynkiem ośrodka…Czy, jednak te zarzuty mogą być prawdziwe? Kto wie? – jednak według opinii internautów ostatecznie ma dowodzić temu nagranie, które pojawiło się w sieci wczoraj i przedstawia grupkę osób, ubranych w czarne peleryny, którzy stoją przed posągiem Shivy i modlą się – a pośrodku nich układa się na ziemi dziewczyna, odziana na biało! Co najstraszniejsze pod koniec rytuału jeden z wyznawców podchodzi do dziewczyny i wygląda na to, jakby robił jej krzywdę…

A, Wy co sądzicie o nagraniu? Myślicie, że to tylko głupi kawał, czy faktycznie może być to część ceremonii zmierzającej do przywołania na nasz świat antychrysta lub innej istoty, która będzie chciała zniszczyć wszechświat? Warto zwrócić uwagę na końcówkę filmiku, w której kamerzysta ucieka wystraszony tym co właśnie ujrzał.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment