Satanistyczna sekta Illuminati chce sprowadzić na świat Antychrysta? Przekonaj się czym On będzie…

Illuminati jako organizacja ma dążyć do przejęcia władzy nad światem – a nad jakimi osobami najłatwiej jest panować – nad tymi najbardziej wystraszonymi! To właśnie  dlatego  wywołują oni tak wiele wojen i szerzą nietolerancje by ludzie żyli w ciągłym lęku i zapomnieli o miłości i  pokoju. Mają oni także korzystać  z zaawansowanej technologii blue beam, która pozwala na tworzenie hologramów i dzięki niej wyświetlają ludziom przerażające znaki, które mają sprawić, by  uwierzyli , że nadchodzi koniec świata.

Ich ostatecznym celem ma być przeniesienie całego opisu Apokalipsy z Biblii na  nasz świat. Według teoretyków spisków Illuminati przygotowują się do ważnego dnia, w którym oszukają wszystkich i stworzą iluzję Mesjasza, który  zejdzie na świat, czym w wielu osobach  wywoła to strach i przerażenie, a w innych szczęście i uwielbienie. Istota ta nie będzie jednak Bogiem i nie będzie ludzi karać, ani nagradzać, ale ma ich przekonać do przejścia na ideologię, której pragną Illuminati. To ona ma być Biblijnym antychrystem, który zwiedzie ludzi i przekona, że chce im pomóc, a tak naprawdę  będzie chciał ich zniszczyć.

Antychryst przekona ludzi, że  wymiar Nowego Porządku Świata, w którym muszę być na okrągło kontrolowani i zapomnieć o własnym ja to nowa droga, którą  ma podążać ludzkość. Wiele osób w obliczu nowego nauczania uwierzy w antychrysta, jednak pojawią się i tacy, którzy nie zapomną o biblijnej nauce i będą oczekiwali na przyjście Boga – niestety taka postawa będzie ich kosztować wiele bólu, bowiem antychryst będzie karać każdego kto zechce mu się przeciwstawić.


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment