Powieści z 1896 roku mówią o Baronie Trump, wyborach prezydenta i uchodźcach! Czy opisują przyszłość?

W 1896 roku na rynku pojawiły się powieści pod tytułem The Travels and Adventures of Little Baron Trump. Powieści opowiadały historie chłopca imieniem Baron Trump, który żył w luksusach, jednak w pewnej chwili miał już dość swojego pełnego złota i diamentów życia, więc wyjechał do Rosji, by tam stać się zupełnie innym człowiekiem. ABY POZNAĆ SZOKUJĄCY FAKTY OBEJRZYJ NAGRANIE PONIŻEJ:

Osobą, która namówiła go do tego i pomagała mu w trakcie wyjazdu był mężczyzna imieniem Don, który określany był mianem mistrza. To jest akcja dwóch pierwszych powieści. Natomiast trzecia tego samego autora nosi tytuł 1900 The Last President i opowiada historię której fabuła rozpoczna się w  Nowym Jorku, gdy zostaje wybrany prezydent, który wzbudza ogromne kontrowersje i przez wielu traktowany jest jako zły człowiek. Były organizowane specjalne strajki na których ludzie chcieli obalić nowego prezydenta. Pojawiają się nawet wątki  mnichów z innego kraju, którzy grożą, że napadną na domy ludzi i ukradną im pieniądze,a  także upadku USA.

Od kilku dni na temat powieści powstało wiele teorii spiskowych. Niektórzy ludzie twierdzą, że być może autor powieści Ingersoll Lockwood mógł być jasnowidzem i dzięki temu przewidział wydarzenia, które dzieją się dziś na naszych oczach. Inni znowu uważają to za czysty przypadek, natomist nie brakuje i takich osób, które łączą to być może z podróżami w czasie. A, Wy co o tym sądzicie? Czy książka opisuje teraźniejsze wydarzenia? Czy opisuje ona faktycznie postać syna Donalda Trumpa Barrona Trumpa, a także prezydenta, który określany jest tytułem Don?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment